7 dni
Czas
Mielno, Polska
Lokalizacja
Lipiec – Wrzesień
Data

Aktywne wczasy z ZUMBĄ dla Singli

Dla zgłoszeń na sezon lato 2019:

do 31. 12.2018 – 120 zł rabatu,

od 01.01 do 28.02.2019 –  100 zł rabatu,

od 01.03 do 31.03.2019 –  50 zł rabatu,

zapraszamy 🙂

Terminy:

21.07 – 27.07.2019

28.07 – 03.08.2019

04.08 – 10.08.2019

25.08 – 31.08.2019

15.09 – 21.09.2019

(jeśli interesuje Cię inny termin – napisz do nas) 

Jeśli czujesz sie zmęczona/ny i chcesz naładować akumulatory, jeśli męczy Cię stres – zrób sobie przerwę i wybierz sie z nami na wakacyjny wypoczynek nad morze, które o każdej porze roku ma wspaniale właściwości lecznicze.

Poza dużą ilością jodu czekają na Ciebie zajęcia ruchowe –  zumba

Co to jest Zumba?

Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie. Sedno jednak w tym, że nie chodzi o zwykły aerobik, ale o zajęcia Zumby. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się innowacyjna metoda łącząca fitness z tańcami latynoskimi. Metoda, która zrewolucjonizowała rynek fitnessu i zamieniła zwykły trening w taneczną imprezę.

MIEJSCE DOCELOWE Mielno
CZAS TRWANIA Wczasy rozpoczynamy w niedzielę o godz. 18:00 – kolacją, a kończymy w sobotę obiadem – wykwaterowanie do godz. 16:00
W CENIE
całodzienne wyżywienie integracyjne spotkanie w kawiarni
korzystanie z krytego basenu

zajęcia zumby

ubezpieczenie NNW
POZA ZESTAWEM
dojazd do Mielna we własnym zakresie
płatny parking (10 zł)

Cena Wczasów:
1499 zł – osoba w pokoju 2 –osobowym

1690 zł –  osoba w pokoju 1 – osobowym  (w przypadku braku dokwaterowania do pokoju 2 os)

W CENIE:

– 6 noclegów w pokojach 1 lub 2-osobowych z łazienkami i TV (budynek ogrzewany)
– całodzienne wyżywienie:
– śniadania – bufet szwedzki
– obiady
– kolacje – bufet szwedzki
– integracyjne spotkanie w kawiarni – w pierwszy dzień pobytu
– korzystanie z krytego basenu (6 dni po 45 min dziennie)
– 10 godz. zajec z instruktorem:
Fitness wg programu
– ubezpieczenie NNW

– 1 zabieg dziennie do wyboru z następujących:

siłownia, fotel lub leżanka masująca, lampa Bio-V, sauna sucha lub parowa, jonoforeza, inhalacja, magnetoterapia, krioterapia, laseroterapia, masaż wirowy rak i nóg. Zapisy na zabiegi w gabinecie odnowy biologicznej.
Za dodatkowa oplata można skorzystać z dodatkowych zabiegów w gabinecie odnowy biologicznej, który znajduje sie na terenie O.W. Albatros. Na zabiegi uczestnicy mogą zapisywać sie indywidualnie w recepcji.

Należy zabrać ze sobą:

strój do ćwiczeń: getry, koszulka, dres, buty sportowe
strój na basen: strój kąpielowy, okulary

Uwaga:

– dojazd do Mielna we własnym zakresie (od godz. 18:00)
– Wczasy rozpoczynamy w niedzielę o godz. 18:00 – kolacją, a kończymy w sobotę obiadem – wykwaterowanie do godz. 16:00
– na miejscu znajduje sie dozorowany, płatny parking (10 zl)

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel.  692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie: Wakacje – Fitness ZUMBA + termin , w TRESCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania, rodzaj pokoju oraz telefon

Mielno to nadmorski kurort o tradycjach turystycznych sięgających końca XIX wieku. Sama miejscowość i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim Wybrzeżu pod względem turystycznym i środowiska przyrodniczego. Mielno położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie morza, leży w centrum najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego i jeziora Jamno, którego wody doskonale nadają się do uprawiania sportów żeglarskich i wędkowania. Plaża jest czysta, drobnoziarnista o szerokości 30-45 m.

Mielno znajduje się w strefie chronionego krajobrazu pod nazwą Koszaliński Pas Nadmorski, przez który przebiega jeden z najbardziej atrakcyjnych szlaków pieszych województw nadmorskich. Tutaj każdy znajdzie doskonale warunki do wypoczynku i rekreacji.

O.W. Albatros w Mielnie położony jest zaledwie 150 metrów od morskiego brzegu i zarazem w centrum Mielna. Ten nowoczesny, w pełni zmodernizowany kompleks leży tuż przy deptaku prowadzącym do głównego wejścia na nadmorska promenadę i piękną, szeroką plażę.

Ten nowoczesny kompleks składa się z: części hotelowej – trzypiętrowej, wyposażonej w windę, na 247 miejsc noclegowych w komfortowych nowocześnie urządzonych pokojach, gabinetów odnowy biologicznej, gdzie nasi goście mogą zadbać o swoje lepsze samopoczucie krytego basenu o wymiarach 7 x 10 m z opcją masażu podwodnego i przeciwprądu oraz dodatkowym jacuzzi  nowej jadalni, gdzie istnieje możliwość zamówienia wyżywienia dietetycznego  Podczas pobytu w Mielnie zadbamy o Twoje samopoczucie.

Nieustanny stres, napięcie, nieprawidłowe i zbyt kaloryczne odżywianie oraz brak ruchu, prędzej czy później dają o sobie znać. Organizm zaczyna się buntować, pojawiają się choroby, nadwaga, zmęczenie i niechęć. W takich przypadkach oczekiwaną ulgę i poprawę samopoczucia przynoszą fizykoterapia i rehabilitacja ruchowa.

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena