14 dni
Czas
Chiny, Tajlandia, ZEA
Lokalizacja

CHINY, TAJLANDIA, ZEA

Hongkong-Bangkok-Dubaj Tercet Orientalny

Znajdujący się nad Morzem Południowochińskim położony w Delcie Perłowej Hongkong zaprezentuje się nam jako nowoczesna metropolia, która przez 99 lat była pod panowaniem Brytyjskim. Następnie udamy się do tętniącego życiem, kolorowego i głośnego Bangkoku. Tam, będzie okazja, aby skosztować wyjątkowe potrawy oraz odwiedzić niesamowite miejsca. Na końcu spędzimy na 5 fascynujących dni w królestwie przepychu, złota i nowoczesnych budowli – Dubaju.

MIEJSCE DOCELOWE Chiny, Tajlandia, ZEA
CZAS TRWANIA wg oferty
W CENIE
wyżywienie wg wybranej oferty program
noclegi

przelot

ubezpieczenie NNW
POZA ZESTAWEM
dodatkowe wycieczki
 


Cena:

Termin Wyżywienie Lotnisko Cena dla 2 osób 

cena dla 1 os lub więcej – zapytaj 

26.05-08.06.2020 2 posiłki Warszawa, Okęcie
17580 PLN/2 os 
26.05-08.06.2020 Śniadania Warszawa, Okęcie
15922 PLN
08-21.09.2020 2 posiłki Warszawa, Okęcie
17980 PLN
08-21.09.2020 Śniadania Warszawa, Okęcie
16322 PLN

 

Cena zawiera:

 • przeloty renomowanymi liniami lotniczymi (do 20 kg bagażu głównego i 5 kg bagażu osobistego na os)
 • transfery
 • noclegi w komfortowych hotelach
 • śniadania w formie bufetu, Pakiet obiadokolacji (rejs z kolacją w Bangkoku, dzień 7-8-10-11 w hotelu, rejs z kolacją w Dubaju) dla opcji z posiłkami,
 •  Ubezpieczenia NNW, KL i bagaż, 
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opieka polskojęzycznego przewodnika 
 • interesujący program zwiedzania
Dodatkowe koszty obowiązkowe:
 • Koszt wizy chińskiej we własnym zakresie
 • Koszt realizacji programu, bilety wstępu, przewodnika 130 USD od osoby, płatne na miejscu
 
Na życzenie zapewniamy:
 • Pakiet obiadokolacji (Kolacja dzień 6 podczas rejsu Chao Praya, 7, 8, 10, 11,12 i kolacja na rejsie) – 829 PLN od osoby
 • Pakiet wycieczek opcjonalnych (dzień 4 Makau, dzień 8 Ayutaya z obiadem na łodzi, dzień 10 Dubaj
 • Nowoczesny plus Burj Khalifa, dzień 13 Safari z kolacją) 1199 PLN od osoby
 • Pokój jednoosobowy za dopłatą 1999 PLN od osoby
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży 240 PLN od osoby

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel. 692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:  Chiny , Tajlandia, ZEA (PT)+ termin. lotnisko , w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia do polisy, rodzaj pokoju oraz telefon

 

Program 

DZIEŃ 1 Wylot z Polski
 
DZIEŃ 2 Przylot do Hongkongu
Przylot do Hongkongu. Przejazd do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 3 Koowlon
Zaraz po śniadaniu wyjedziemy do Koowlon, gdzie przyjrzymy się codziennemu życiu mieszkańców Hongkongu. Ujrzymy wiele kolorowych targów i rynków z owocami, targ kwiatowy oraz przede wszystkim targ jadeitów. Odwiedzimy słynną świątynię „Wong Tai Sin”, do której ludzie przybywają aby modlić się o zdrowie i pomyślność. Na koniec wycieczki przejdziemy się wzdłuż słynnej na całym świecie „Alei Gwiazd”, z której możemy podziwiać widok na Hongkong Sky oraz „Victoria Harbour”. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu i czas wolny.
 
DZIEŃ 4 Dzień wolny lub całodniowa wycieczka do Makau
Wczesnym rankiem wyjedziemy na wycieczkę do Makau. To miasto, które przez 450 lat było kolonią portugalską. Do dziś słynie z kasyn i hazardu. Wpływ Portugalii widać na każdym kroku – na wybrukowanych uliczkach, czy wchodząc do barokowych kościołów. W 2005 roku wiele budynków zostało wpisanych na listę dziedzictwa światowego UNESCO. Napisy na ulicach Makau są w trzech językach: angielskim,
chińskim i portugalskim. Podczas lunchu (dodatkowo płatny) będzie okazja skosztować słynnej makauńskiej kuchni „Macanese” – która również odzwierciedla jej wyjątkową kulturę! Zanim wrócimy do Hongkongu, będzie okazja, aby spróbować szczęścia w największym na świecie kompleksie kasyn „The Venetian”! Po wycieczce przejazd do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 5 Hongkong – Victoria Peak
Dziś po śniadaniu będzie chwila na samodzielne eksplorowanie miasta lub odpoczynek. W godzinach popołudniowych wybierzemy się na wycieczkę do słynnego na całym świecie Victoria Peak, aby móc nasycić wzrok piękną panoramą miasta. Następie pojedziemy do „pływającej wioski Aberdeen” słynącej z rybaków, którzy większość czasu spędzają w niewielkich łodziach na wodzie i rzadko kiedy docierają do brzegu. Jadąc dalej brzegiem morza dotrzemy nad zatokę Repulse, ze wspaniałym widokiem na Morze Południowochińskie. Po wycieczce transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku. Po przylocie transport do hotelu i przejazd na nocleg.
 
DZIEŃ 6 Bangkok
Zaraz po śniadaniu będziemy odkrywać wspaniałą buddyjską architekturę Bangkoku z Wat Trimitr, Wat Po i Wat Phra Keo. Punktem kulminacyjnym tej wycieczki będzie wizyta w Pałacu Królewskim. Po południu czas wolny. Wieczorem osoby, które skorzystają z pakietu obiadokolacji udadzą się na rejs po rzece Kayo Praya.
 
DZIEŃ 7 Bangkok – Samut Songkram
Po śniadaniu wyjedziemy w stronę Prowincji Samut Songkram, aby zobaczyć „Mekalong Railway Market”, który jest pełen świeżych i egzotycznych owoców morza, warzyw, owoców i przekąsek. Jest to niecodzienny widok, ponieważ targ znajduje się na torach dworca kolejowego, przez który 8 razy dziennie przejeżdża pociąg. Następnie pojedziemy zobaczyć kolejny niecodzienny targ. W miejscowości Damnern Saduak handel odbywa się na wodzie. Popłyniemy tam łodzią, aby zobaczyć tradycyjne, wiejskie życie kwitnące wzdłóż tajskich dróg wodnych.
 
DZIEŃ 8 Bangkok dzień wolny lub wycieczka opcjonalna do Ruin Ayutaya
Dziś po śniadaniu wybierzemy się w drogę do Ayutthaya, dawnej stolicy Tajlandii. Tu odwiedzimy świątynię Wat Mongkol Borpith, oraz trzy starożytne pagody w Wat Srisanpetch. Olbrzymi leżący Budda Wat Lokaya Sutharam i głowa Buddy znajdująca się w korzeniu drzewa Banyan przywita nas w Wat Mahadhat. Następnie pojedziemy do Wat Yai Chai Mongkol. Będzie okazja zobaczyć Wat Chai Wattanaram, który leży na zachodnim brzegu Chao Phraya na południowy zachód od starego miasta Ayuthaya. Jest to duży kompleks wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas zwiedzania przerwa na lunch wliczony w cenę. W godzinach wieczornych powrót do hotelu.
 
DZIEŃ 9 Bangkok – Dubaj
W godzinach porannych transfer na lotnisko w Bangkoku i wylot do Dubaju. Przylot do Dubaju w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie
i czas wolny.
 
DZIEŃ 10 Dubaj dzień wolny lub półdniowa wycieczka opcjonalna Nowoczesny Dubaj
Po śniadaniu wybierzemy się na zwiedzanie nowoczesnej części Dubaju. Będziemy mieli okazję podziwiać wysokościowce oraz zajrzeć do największego centrum handlowego na świecie – Dubai Mall. Podczas przechadzki po centrum zobaczymy fantastyczne akwarium. Zwieńczeniem wycieczki będzie wjazd na Burj Khalifa – najwyższy budynek na świecie. Po południu czas wolny.
 
DZIEŃ 11 Dubaj – Abu Dhabi
Zaraz po śniadaniu wyjedziemy do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi. Miasto to oferuje niezapomniane widoki i fantastyczne wspomnienia. Jako pierwszy zobaczymy Wielki Meczet Shah Al Zayed’a chrakteryzujący się największym perskim dywanem na świecie. Następnie udamy się w stronę „wioski dziedzictwa narodowego” i na główną ulicę z rzeźbami przedstawiającymi najważniejsze elementy życia. Po południu powrót do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 12 Dubaj
Dziś po śniadaniu wybierzemy się na zwiedzanie starego Dubaju. Specjalnymi łodziami przedostaniemy się na drugą część zatoki, aby cieszyć oczy starym miastem. Przejdziemy przez pełen oszałamiających zapachów i kolorów targ przypraw, wybierzmy się na złotą uliczkę, oraz
zobaczymy stare place i domy. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu i czas wolny. Wieczorem w ramach pakietu obiadokolacji rejs po zatoce z uroczystą kolacją.
 
DZIEŃ 13 Dubaj -Sharjah – Ajman
Po śniadaniu wybierzemy się na zwiedzanie ościennych emiratów. Sharjah charakteryzuje się fantastycznymi domami z koralowca i przede wszystkim jest kulturalną stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jest to również najbardziej ortodoksyjny Emirat. Ajman, niewielki i bardzo przyjazny turystom, zaprasza długimi, piaszczystymi plażami. Po południu wycieczka opcjonalna „Safari po Pustyni”. Wyjeżdżamy na nią nowoczesnymi Jeppami, aby zdobywać wydmy. Po przejażdżce czeka na nas kolacja w iście arabskim stylu. W specjalnie zbudowanej
na pustyni oazie skosztujemy potraw z grilla, obejrzymy tradycyjne tańce, posmakujemy shishy oraz będziemy mogli zrobić sobie tatuaż z henny. Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 14 Powrót
Transfer na lotnisko i powrót do Polski.

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena