7 dni
Czas
Polska
Lokalizacja
lipiec
Data

Wakacje dla Singli

Kurs na żeglarza jachtowego PZŻ #1

Rozpoczynamy cykl szkoleń na patent żeglarza jachtowego na Mazurach AD 2020. Najlepsi skipperzy przekazują wiedzę i szkolą kursantów w najbardziej profesjonalny z możliwych sposobów.

 

Tygodniowy kurs żeglarski to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na brak czasu • Zaufaj ekipie, która na organizacji rejsów zjadła już nieraz zęby – organizując wyjazdy na ponad 200 osób • Szkolenia zakończone egzaminem na patent żeglarza jachtowego PZŻ

   Szkolenie  na patent żeglarza jachtowego

  • Szkolenie poprowadzi nasza najlepsza kadra instruktorska mająca również doświadczenie morskie
  • Doświadczenie nie jest wymagane aczkolwiek wskazane
  • Maksymalna ilość osób na jachcie to 5+instuktor, zapenia to komfort nauki oraz indywidualne podejście do każdego kursanta
  • Intensywny kurs zakończony egzaminem
  • Najlepsi będą mieli szansę zostać sternikami  przy okazji kolejnych wyjazdów
  • Możliwość spotkania osób z naszych poprzednich wyjazdów

 

Wysokiej klasy jachty szkoleniowe

 

 Zakres szkolenia:

Zapraszamy na rejs szkoleniowy w Krainie Tysiąca Jezior. Nauka do patentu i oderwanie się od miejskiego zgiełku  to doskonała propozycja dla wszystkich, bez względu na płać czy wiek. Nie potrzebne jest żadne doświadczenie, ani umiejętności gdyż oferujemy szkolenie od zera.

Szkolenie to ma formę intensywnego kursu o czym należy pamiętać. Umożliwia zdobycie wiedzy potrzebnej  do egzaminu na patent żeglarza jachtowego PZŻ

Podczas tygodniowego kursu przekażemy wam wiedzę nie tylko na tematy praktyczne, ale także informacje o najciekawszych miejscach Mazur w które samodzielnie będziecie mogli udać się jachtem po zdanym egzaminie.

Oczywiście po intensywnych dniach nauki wieczorami znajdziemy czas na wizytę w lokalnych karczmach oraz chwilę wytchnienia przy zimnym piwie, czy też ognisku z gitarą.

Aby zmaksymalizować ilość zajęć praktycznych na wodzie część teoretyczną przed rejsem przedstawimy Wam w postaci wykładów oraz materiałów online.

PROGRAM SZKOLENIA W PDF.

 

Miejsce i termin szkolenia

Nasza baza startowa znajduje się w Węgorzewie.

Przyjazd na miejsce w sobotę 10 lipca do portu w Węgorzewie.
Dojazd na własną rękę

 

Jachty na których pływamy – Twister 26/ Antila 26

Są to dostosowane do standardów turystyki wodnej jednostki cieszące się największym uznaniem na Szlaku Jezior Mazurskich. Doskonałe warunki nautyczne, małe zanurzenie jak i przestronne wnętrza sprawiają, że odniosły one tak spektakularny sukces na akwenach śródlądowych w Polsce.

Szkolenie trwa 7 dni,  zaczyna się i kończy koło Giżycka. Trasa rejsu obejmuje część Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W trakcie rejsu Uczestnicy mają okazję zobaczyć niezapomniane krajobrazy oraz zwiedzić ciekawe miejsca – jachty cumują zarówno w dużych, znanych portach żeglarskich, jak i w małych, urokliwych oraz spokojnych przystaniach. Dodatkowo Uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia z lądu siedziby wojsk lądowych w Mamerkach, śluzy nieukończonego Kanału Mazurskiego (Leśniewo Górne), który miał połączyć Mazury z Bałtykiem.

 

Dystans przejazdu wynosi około 270 km w każdą stronę.

Wyjazd z: Warszawa, Metro Młociny, przy P+R
Miasta po trasie przejazdu busa: Wyszków, Łomża
Przyjazd: port czarteru, Węgorzewo

Powrót Węgorzewo – Warszawa

 

 Przydatny ekwipunek wyjazdowy

Kurtka przeciwdeszczowa (sztormiak), spodnie przeciwdeszczowe, latarka, przynajmniej dwie pary butów na gumowej, elastycznej podeszwie, ciepłe ubranie (bawełniane), nakrycie głowy (czapka z daszkiem), okulary przeciwsłoneczne z filtrem, krem do opalania z dużym filtrem UV, klapki pod prysznic, śpiwór, poduszka, strój kąpielowy, dowód osobisty lub inny dokument tożsamości oraz dobry humor. Wszystko należy zapakować w miękką torbę lub plecak (bez stelaża).

MIEJSCE DOCELOWE Mazury
CZAS TRWANIA 10 Lip 2021 – 17 Lip 2021
W CENIE
noclegi opieka pilota
jacht

program

kapitan
POZA ZESTAWEM
wyżywienia
bilety wstępu, dodatkowe ubezpieczenie

Cena  1849  PLN first minute

Świadczenia w cenie:

 • opieka doświadczonego instruktora, autora programu szkolenia
 • profesjonalne szkolenie żeglarskie zgodne z wytycznymi PZŻ
 • materiały szkoleniowe
 • czarter jachtu wraz z ubezpieczeniem i obsługą serwisową
 • zakwaterowanie na jachtach
 • ubezpieczenie jachtu OC, NNW i CASCO
 • eksploatację jachtu
 • serwis jachtu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich
 • realizacja programu wyjazdu zgodnie z harmonogramem
 • niezapomniana przygoda

 Cena nie obejmuje

Dodatkowo płatne: rozszerzone ubezpieczenie KL i NNW, OC, opłaty portowe, 100 zł – jacht do sprzątania, prowiant na jacht – kupowany wspólnie (zrzutka ok minimum 150 zł), kaucja zwrotna za jacht 500 zł / całość – czyli dzielone prze ilość uczestników, egzamin PZŻ 250zł, transport busem z Warszawy 150 zł / os, możliwy catering Chefa Kuchni – 300 zł za tygodniowe wyżywienie

Transport własny
Miejsce i godzina zbiórki w dniu rozpoczęcia rejsu: Port Keja Węgorzewo godzina 18:00

 

 

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel.  692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:  Kurs na żeglarza jachtowego  (OF) + termin , w TRESCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania  oraz telefon

Zakwaterowanie – Jacht 

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena