3 dni
Czas
styczeń
Data

Narty dla Singli 

Szczyrk, ski-break – weekend + (50 km tras)

Termin: 29 Lut 2020 – 02 Mar 2020
Lokalizacja: Szczyrk, Śląskie
Cena: 599 zł

Weekend / ski-break (3 dni, 1 urlopu) – w pobliskim Szczyrku • Najnowocześniejszy i drugi największy ośrodek narciarski w tej części Europy – Szczyrk Mountain Resort • Zakwaterowanie wspólne z innymi singlami – cały ośrodek na naszą wyłączność • Noclegi ze śniadaniami • GoPass – międzynarodowe zniżki na wybrane atrakcje oraz karnety wydawane na czas nieokreślony

Skrzyczne – najlepszy polski obszar narciarski

Od tego roku Skrzyczne – góra z największym w Polsce potencjałem zjazdowym oraz off-piste nabiera zupełnie nowego wymiaru. Wszystko za sprawą inwestycji poczynionych przez Tara Mountain Resorts- uruchomieniu wygodnych wyciągów krzesełkowych oraz 10 osobowej gondoli. Wreszczie przestarzała infrastruktura ustąpi miejsca nowoczesnemu systemowi transportu narciarzy i snowboardzistów. Oznacza to, że aby poczuć prawie alpejski klimat i doświadczyć odpowiednio długich tras zjazdowych wystarczy poświęcić 4,5 godziny na dojazd ze stolicy! Idzie nowe, idzie powiew emocji.

Wyciąg krzesełkowy: umożliwia wjazd na Halę Jaworzyna (961 m n.p.m.) oraz na szczyt Skrzycznego (1257 m n.p.m.). Składa się z dwóch odcinków: dolnego łączącego Szczyrk z Halą Jaworzyna oraz górnego łączącego Halę Jaworzyna ze Skrzycznem.

Miejscowość

Szczyrk – osiągalny w 4,5 godziny z Warszawy to duża turystyczna miejscowość o ogromnym potencjale narciarskim. Od tego roku dzięki inwestycjom zewnętrznym będzie to najbardziej prężny ośrodek narciarski w Polsce i tej części Europy. Samo miasto jest nastawione typowo na turystów – nie sposób tu się nudzić. Jest wszystko – klimatyczne knajpy, gdzie można wieczorami biesiadować i kosztować góralskie jadło i napitki, sklepy, usługi, atrakcje poza stokiem (kuligi, trasy biegowe, baseny, spa).

Szczyrk  liczy zaledwie 5,5 tys. mieszkańców, ale znane jest w całej Polsce ze swoich licznych wyciągów i tras narciarskich, które łącznie zajmują ponad 50 km.

Miasto ma długą tradycję – początków budowania osady należy szukać w połowie XVII wieku. W XVIII wieku Szczyrk związał się gospodarczo z Górnym Śląskiem, któremu dostarczał przede wszystkim drewna. Z czasem miasto nabrało charakteru turystycznego. W latach dwudzietych XX wieku wybudowano pierwsze schronisko na Skrzycznem. Prawa miejskie otrzymał Szczyrk w 1973 roku.

Szczyrk to malowniczo położona miejscowość w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie potoku Żylica i jego dopływów. Szczyrk wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną i Istebną tworzą Beskidzką Piątkę promującą walory pięknego Beskidu Śląskiego.

Program imprezy

 

Wczesno poranny wyjazd z Warszawy w sobotę – ok 05:00
Dojazd do Szczyrku w sobotę ok 10:00 – rozjeżdżenie, dla chętnych podział na grupy szkoleniowe

Wieczorem sobota – dyskotek zapoznawcza (nasz DJ, cała sala dla grupy)

Niedziela – całodniowa jazda z ewentualnym szkoleniem narciarskim/ sb. Ognisko pod wiatą grillową!
Poniedziałek – całodniowa jazda. Wieczorem  ok 17:30 ruszamy w drogę powrotną. Na miejscu w Warszawie ok 22:30

 Autokar

Wyjazd z: Warszawa, sobotę ok 05:00, PKiN od str. Alei Jerozolimskich, parking przed Kinoteką
Miasta po trasie przejazdu busa: Piotrków Tryb., Katowice
Przyjazd: Szczyrk, sobota ok 10:00

Nauczeni doświadczeniem przejazd organizujemy przejazd super autokarem najwyższej klasy ***** Royal Plus!

MIEJSCE DOCELOWE Szczyrk
CZAS TRWANIA wg oferty
W CENIE
przejazd, NNW
POZA ZESTAWEM
karnet

 

Zgłoszenia wyłącznie mailem: biuro@nowe-horyzonty.com.pl

tel. 692 663 076  po godz. 18.00 od pon do piątku, sobota – niedziela od 10.00 – 18.00

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:   Szczyrk  (OF) , data, miejsce wsiadania do autobusu , w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko oraz telefon

 

Zakwaterowanie ***

Obiekt na wyłączność! OSW „Beskidek” położony jest w centrum Szczyrku, u podnóża góry Beskidek. Do Państwa dyspozycji oddajemy 19 dwu-, trzy i czteroosobowych pokoi. Większość z pokoi posiada tarasy widokowe. W budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet i bilard. W ośrodku znajduje się także jadalnia, sala konferencyjna oraz bar. Nasza kuchnia oferuje Państwu smaczne, domowe posiłki w miłej i rodzinnej atmosferze.

Zimą zapraszamy także na stok narciarski BESKIDEK. Idealny dla początkujących narciarzy i snowboardzistów. 80 m wyciąg talerzykowy, naśnieżany i oświetlony stok, a także wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska przy samym Ośrodka to niezwykle wygodne rozwiązanie dla naszych gości.

Na terenie OSW „Beskidek” znajduje się drewniana chata góralska z paleniskiem, gdzie organizowane są spotkania integracyjne, biesiady góralskie oraz kolacje regionalne, a wszystko to okraszone tradycyjną muzyką góralską.

Piękne widoki i urokliwe zakątki Szczyrku zachwycają przybywających gości i pozwalają na pełne odprężenie. Bogactwo oferowanych atrakcji, miła obsługa i zaplecze konferencyjne zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w rodzinnym gronie jak i udane spotkania biznesowe.

Pokoje 2-3 osobowe z łóżkami pojedynczymi. 19 komfortowych pokoi i apartament. Śniadania w cenie pobytu.

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena