7 dni
Czas
Dubaj
Lokalizacja

DUBAJ

Kawa z Szejkiem

Zjednoczone Emiraty Arabskie, to synonim luksusu i bogactwa. Kraina wiecznego słońca i niesamowitej, nowoczesnej architektury. Dubaj – to bardzo nowoczesne miasto, pełne co raz to nowo budowanych atrakcji turystycznych. Abu Dhabi – dumny Emirat – stolica Emiratów, emanuje pięknem i spokojem. Sharjah – najbardziej ortodoksyjny, ale jednocześnie pełen historii. Ras Al Khaimah – najdalej położony i najlepszy do wypoczynku na plaży! Wszystkie te miejsca odwiedzimy podczas naszej wycieczki.

MIEJSCE DOCELOWE

DUBAJ

CZAS TRWANIA wg oferty
W CENIE
wyżywienie wg wybranej oferty program
noclegi

przelot

ubezpieczenie NNW
POZA ZESTAWEM
dodatkowe wycieczki
 


Cena:  

Termin Wyżywienie Lotnisko Cena dla 2 osób 
10-16.06.2020 2 posiłki Warszawa, Okęcie
6520 PLN
10-16.06.2020 Śniadania Warszawa, Okęcie
5222 PLN
24-30.09.2020 2 posiłki Warszawa, Okęcie
7120 PLN
24-30.09.2020 Śniadania Warszawa, Okęcie
5822 PLN


Cena zawiera:

 • transfery
 • noclegi w komfortowych hotelach,
 • przeloty renomowanymi liniami lotniczymi (do 20 kg bagażu głównego i 5 kg bagażu osobistego na os)
 • śniadania w formie bufetu,  Obiadokolacje w hotelu dniach 3-5-6 i dzień 4 rejs z kolacją w opcji 2 posiłki 
 •  Ubezpieczenia NNW, KL i bagaż, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opieka polskojęzycznego przewodnika
 • interesujący program zwiedzania

 

Dodatkowe koszty obowiązkowe: 

 • Koszty realizacji programu i przewodnika 130 USD od osoby
 • Ewentualne opłaty klimatyczne wg lokalnych przepisów
   

Na życzenie zapewniamy: 

 • Pakiet obiadokolacji (dzień 3,4,6 oraz 4 rejs z kolacją po zatoce w Dubaju) 649 PLN od osoby
 • Pakiet wycieczek opcjonalnych: (dzień 2 Burji Kalifa, dzień 2 Desert Safari, dzień 3 Abu Dhabi ) 699 PLN od osoby 
 • Wycieczka fakultatywna do Musandam Dhow z obiadem wliczonym w cenę 120 USD od osoby (nie wliczona w skład pakietu wycieczek opcjonalnych)
 • Pokój jednoosobowy za dopłatą 530 PLN od osoby 
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 240 PLN od osoby
 

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel. 692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:   DUBAJ kawa z szejkiem  + termin. lotnisko , w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia do polisy, rodzaj pokoju oraz telefon

 

Program 

DZIEŃ 1  Wylot
Przylot do Dubaju (możliwy lot z przesiadką). Przejazd do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 2  Dubaj
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Dubaju. Dziś zwiedzimy Dubai Marinę – bajeczny port położony w sercu miasta, do którego prowadzi dwukilometrowy kręty kanał wód Zatoki Perskiej. Naszym kolejnym przystankiem będzie legendarna Jumeirach The Palm – wyspa zbudowana w całości przez człowieka przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Następnie udajemy się do Dubai Mall największego i najbardziej luksusowego centrum handlowego na świecie. Czas wolny lub wjazd na taras widokowy  najwyższego budynku na świecie Bujr Kalifa (dla osób, które wykupią pakiet wycieczek opcjonalnych). W godzinach popołudniowych czas wolny lub Safari z kolacją w formie grilla. Duże, bezpieczne Jeepy zabiorą nas na pustynię, gdzie będziemy mieli okazję doznać zupełnie nowych interesujących przeżyć. Będziemy jeździć po piaszczystych wydmach jak uczestnicy prawdziwego rajdu Paryż-Dakkar. Po wyczerpującej, ale ekscytującej przejażdżce, czeka na nas kolacja w obozie na pustyni, gdzie będzie okazja obejrzeć taniec brzucha, taniec derwiszy i spróbować fantastycznych lokalnych potraw. Podczas wieczoru bedzie okazja do zapalenia fajki wodnej – Shishy. Po intensywnym dniu powrót do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 3  Czas wolny lub udział w wycieczce opcjonalnej do Abu Dhabi
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny lub Wycieczka do Abu Dhabi – stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Abu Dhabi to kwintesencja luksusu i wielkości Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Najważniejszym punktem, wartym zobaczenia jest Wielki Meczet Sheikh Zayed, który wzniesiony powyżej poziomu ulic, wyróżnia się na tle okolicy. Swoją podróż będziemy kontynuować przez serce miasta, gdzie będzie okazja zobaczyć słynny Union Square, cały przyozdobiony monumentalnymi figurami, które są inspirowane zwyczajami tego kraju. Po krótkiej przejażdżce wzłóż promenady Corniche, dotrzemy do Wioski Dziedzictwa Narodowego specjalnie zaprojektowanej przez HH Sheikh Zayed Ben Sultan al Nahyan dla potomnych, by pamiętali o swym pochodzeniu. Powrót do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 4  Dubaj
Śniadanie w hotelu. Dziś zwiedzimy Dubaj – najbardziej spektakularne miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzisiejsza trasa prowadzi przez Dubai Creek – esencję miasta. Tu znajdziemy stare domy oraz gwarne targi. Zatoka dzieli stare miasto na Deirę i Bur Dubai. Pomiędzy tymi dwiema dzielnicami bez wytchnienia kursują taksówki wodne. W drodze do punktu przeprawy przejdziemy trasą prowadząca przez obszar dziedzictwa narodowego Bastakii. Kolejny punkt programu to przeprawa tradycyjną łodzią „Abra” na drugą stronę zatoki. Już po przypłynięciu zachwyci nas feeria barw i kolorów oferowanych przez stoiska z przeróżnymi przeprawami. Mijając targ przypraw, skierujemy swoje kroki na złotą uliczkę. Po intensywnym dniu zwiedzania powrót na nocleg do hotelu. Czas wolny lub wycieczka opcjonalna  rejs z kolacją.
 
DZIEŃ 5  Sharjah
Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie. Przejazd do Emiratu Sharjah. Jest to tradycyjne, tętniące życiem miasto z kolorowymi sukami. Sharjah jest uznawany za kulturalną stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jedynym przestrzegającym prawo szariatu.  Szariat jest to prawo normujące życie wyznawców islamu, zarówno w jego odmianie sunnickiej, jak i szyickiej. Na targu Markazi, możemy zobaczyć wyroby Złotych Jubilerów. W obszarze dziedzictwa miasta można zauważyć duży wpływ sztuki jubilerskiej na architekturę i zdobnictwo.
Przejazd na nocleg do Ras Al Khaimah.
 
DZIEŃ 6  Czas wolny lub udział w wycieczce fakutaltywnej do Musandam Dhow (nie wchodząca w skład pakietu wycieczek opcjonalnych)
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny lub wycieczka opcjonalna  Rejs Musandam Dhow. Wyjedzmy z hotelu wczesnym rankiem, aby udać się na półwysep East Cost w Musandamie w Omanie. Tam zobaczymy malownicze Fiordy. W porcie rybackim Dibba Al Byah’s wsiądziemy na tradycyjne łodzie. Po drodze będziemy cieszyć oczy widokami wiosek rybackich, słynnymi kamiennymi domami, skałami i pięknymi jaskiniami. Obejrzymy też wioskę Haffa i plaże Haffa. Podczas rejsu, będziemy mogli zjeść lunch na pokładzie. Powrót do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 7  Powrót
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko i powrót do Polski.
*Program wycieczki jest ramowy ( orientacyjny ) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Promocje oferty nie łączą się.
Paszport  musi być ważny przez minimum 6 miesięcy od daty powrotu!

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena