9 dni
Czas
Indie
Lokalizacja

INDIE

Magia Złotego Trójkąta

Serce Indii – Delhi, Fatehpur Sikri – miasto widmo, Amber Fort i różowe miasto – Jaipur, to najważniejsze miejsca, przez które wiedzie trasa wycieczki. Będzie to wspaniała okazja, by poznać wyjątkowe tradycje, religię kulturę oraz kuchnie tego niesamowitego kraju. Słynne Mauzoleum Tadż Mahal czy pałace Radżastanu – uważanego za najpiękniejszy stan Indii – na długo pozostaną w pamięci.

MIEJSCE DOCELOWE Indie
CZAS TRWANIA wg oferty
W CENIE
wyżywienie wg wybranej oferty program
noclegi

przelot

ubezpieczenie NNW
POZA ZESTAWEM
dodatkowe wycieczki
 


Cena:

Termin Wyżywienie Lotnisko Cena

(dla 2 osób

Cena dla 1 os lub więcej – zapytaj 

06-14.11.2020 2 posiłki Warszawa, Okęcie
10540 PLN
06-14.11.2020 Śniadania Warszawa, Okęcie
9242 PLN

Cena zawiera:

 • przeloty renomowanymi liniami lotniczymi (do 20 kg bagażu głównego i 5 kg bagażu osobistego na os)
 • transfery
 • noclegi w komfortowych hotelach
 • śniadania w formie bufetu, Pakiet obiadokolacji (dzień 2,4,5 i 7 plus wejście na spektakl w dniu 8 + pokaz kulinarny w dniu 6)  dla opcji z posiłkami, 
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Ubezpieczenie NNW, KL i bagażu
 • opieka polskojęzycznego przewodnika 
 • interesujący program zwiedzania
Dodatkowe koszty obowiązkowe:
 • Koszt wizy indyjskiej (we własnym zakresie)
 • Koszt biletów wstępu, przewodnika 90 EUR od osoby płatne na miejscu
 
Na życzenie zapewniamy:
 • Pakiet obiadokolacji 649 PLN od osoby (dzień: 2,4,5 i 7,  wejście na spektakl Kingdom of Dreams, dzień 6: Pokaz kulinarny w Jaipur)
 • Pakiet wycieczek opcjolanlych (dzień 2 Przejażdżka rikszą, dzień 4 zwiedzanie Fortu Agra i Agra Food Trail, dzień 6 przejażdżka na słoniu w Forcie Amber, dzień 7 jeep safari z obiadem) 699 PLN od osoby
 • Pokój jednoosobowy za dopłatą 649 PLN od osoby
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży 240 PLN od osoby
WAŻNE INFORMACJE
Obywatele RP udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym. Istnieje możliwość występowania o e-wizy. Indyjska e-wiza pozwala na wykonanie całej procedury wizowej online, w tym dokonanie płatności i wydruk wizy bez konieczności składania wizyty w konsulacie.

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel. 692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:  Indie  (PT)+ termin. lotnisko , w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia do polisy, rodzaj pokoju oraz telefon

 

Program 

DZIEŃ 1  Wylot
Przylot do Delhi. Możliwy lot z przesiadką.
 
DZIEŃ 2   Delhi
Witamy w Delhi – stolicy Indii, drugiego pod względem liczby mieszkańców państwa świata. To symbol współczesnych Indii pełnych zaskakujących kontrastów, których nie zobaczymy w Europie. Tego dnia zaczniemy od zwiedzania Starego Delhi zwanego też Szahdżahanabadem. Zobaczymy Raj Ghat, miejsce pamięci o Mahatmie Gandhim, twórcy współczesnych Indii. Przejedziemy obok Czerwonego Fortu, pochodzącego z XVI w. kompleksu obronnego. Dojedziemy do Chandni Chowk, rynku o specyficznej atmosferze, na którym oferowane są różnorodne produkty, od słodyczy po elektronikę. Wieczorem w ramach opcjonalnego pakietu wycieczkowego – przejażdżka rikszą, symbolem tutejszego miejskiego transportu.
 
DZIEŃ 3  Delhi – Agra
Po śniadaniu opuścimy hotel i wyruszymy na zwiedzanie Nowego Delhi. Zobaczymy Kutb Minar – imponującą Bramę Indii poświęconą żołnierzom poległym na frontach I wojny światowej i w wojnach z Afganistanem. Przejedziemy obok reprezentacyjnej siedziby prezydenta, budynku parlamentu oraz XV-wiecznego, łączącego sztukę perską z indyjską – grobowca Humayuna, jednego z władców Indii. Po południu udamy się do Agry,  położonej nad brzegiem Jamuny. Krzyżowały się tu ważne szlaki handlowe, a w XVII w. była to jedna z większych metropolii świata, wspomniana jest także w słynnej indyjskiej epopei Mahabharta. Przyjazd do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 4  Agra
O świcie odwiedzimy najsłynniejszą budowlę Indii – Tadż Mahal – mauzoleum wzniesione przez władcę Szahdżahana na cześć jego żony. Świt to najlepszy czas dnia, aby w promieniach wschodzącego słońca móc podziwiać tą majestatyczną budowlę wraz z harmonijnie współgrającą z nią, otaczającą przyrodą. Po wschodzie słońca wrócimy do hotelu na śniadanie. Następnie w ramach opcjonalnego pakietu wycieczkowego wyjedziemy do Fortu Agra, zwanego również Czerwonym Fortem. Rozciąga się stąd wspaniały widok na rzekę i Tadż Mahal. Czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub odpoczynek. W późnych godzinach popołudniowych zapraszamy na wieczór z indyjską kuchnią Agra Food Trail (w ramach pakietu wycieczkowego). Powrót do hotelu na nocleg.
 
DZIEŃ 5  Fatehpur Sikri – Jaipur
Po śniadaniu i wymeldowaniu z hotelu pojedziemy w stronę Jaipur. Po drodze wstąpimy do niewielkiego miasta Fatehpur Sikri położonego około 40 km od Agry. Odwiedzimy tu wpisany na listę UNESCO wyjątkowo dobrze zachowany zespół architektoniczny Panch Mahal wraz z innymi budynkami pałacowymi dawnej stolicy Wielkich Mogołów z Wielkim Meczetem. Niegdyś dawna potęga władców – Fatehpur Sikri zwane jest „miastem widmem”, gdyż opustoszała z powodu braku wody w 1585 r.. Po południu dotrzemy do Jaipur, zwanego „różowym miastem”, będącym stolicą stanu Radżastan. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast Indii. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
 
DZIEŃ 6  Jaipur
Po śniadaniu wyjedziemy na zwiedzanie kompleksu Amber Fort, w którym do czasu założenia miasta Jaipur mieściła się stolica Radżputów. Pierwsze wzmianki o forcie pochodzą z ok. 1000 r. W opcjonalnym pakiecie wycieczkowym proponujemy Państwu przejażdżkę na słoniach. Po zwiedzaniu czeka nas objazd po Jaipur, podczas którego zobaczymy Pałac Wiatrów, budynek obserwatorium Jantar Mantar i Pałac Miejski. Wieczorem dla chętnych (w ramach pakietu kolacyjnego) – Pokaz kulinarny z kolacją. Nocleg.
 
DZIEŃ 7  Jaipur – czas wolny lub wycieczki opcjonalne
Śniadanie. Czas na samodzielne zwiedzanie miasta lub wypoczynek przy hotelowym basenie lub w SPA (usługi SPA za dodatkową opłatą). Dla zainteresowanych mamy do wyboru  dwie wycieczki opcjonalne: (1) Jeep Safari z wizytą w typowej indyjskiej wiosce wraz z obiadem w Samode – wycieczka w ramach pakietu wycieczkowego lub (2) dzień na słoniu – wycieczka do wykupienia na miejscu.
 
DZIEŃ 8  Jaipur – Delhi
Po śniadaniu żegnamy się z Jaipur i wyruszymy z powrotem do Delhi, gdzie dotrzemy popołudniem. Będzie okazja do przeżycia wyjątkowego wieczoru pełnego wrażeń – w ramach pakietu kolacyjnego zapraszamy na spektakl Kingdom of Dreams, które pokazuje jak wyjątkowym miejscem są Indie. Nocleg.
 
DZIEŃ 9  Powrót
Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.
*Program wycieczki jest ramowy ( orientacyjny ) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Promocje oferty nie łączą się.
Paszport  musi być ważny przez minimum 6 miesięcy od daty powrotu!

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena