7 dni
Czas
Izrael
Lokalizacja
IZREAL

Święte miasto 3 religii

Izrael, to kolebka najpotężniejszych religii świata. Łączy w sobie historię Jerozolimy z nowoczesnością Tel Awiwu. Wzgórza oliwne, stare miasto w Jerozolimie, czy też Bazylika Narodzenia Pańskiego w Betlejem, to historyczne i pełne mistyki miejsca. Jordania natomiast ma Petrę, prawdziwą perłę architektury, której nie można się oprzeć.

 

MIEJSCE DOCELOWE Izrael
CZAS TRWANIA wg oferty
W CENIE
wyżywienie wg wybranej oferty program
noclegi

przelot

ubezpieczenie NNW
POZA ZESTAWEM
dodatkowe wycieczki
 


Cena:

Termin Wyżywienie Lotnisko Cena dla 2 osób 

cena dla 1 os lub więcej – zapytaj

2 posiłki Warszawa, Okęcie

Cena zawiera:
przeloty renomowanymi liniami lotniczymi (do 20 kg bagażu głównego i 5 kg bagażu osobistego na os)

transfery

noclegi w komfortowych hotelach

śniadania w formie bufetu, pakiet obiadokolacji (w ofertach 2 posiłki) , Ubezpieczenia NNW, KL i bagaż, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

opieka polskojęzycznego przewodnika 

interesujący program zwiedzania

Dodatkowe koszty obowiązkowe:

  • Koszt realizacji programu, bilety wstępu, przewodnika 145 USD od osoby

 

Na życzenie zapewniamy:

  • Pakiet obiadokolacji 349 PLN od osoby
  • Pakiet wycieczek (dzień 3 Cezarea i Hajfa, dzień 4 Nazaret, dzień 6 Betlejem) 790 PLN od osoby
  • Pokój jednoosobowy za dopłatą 1799 PLN od osoby
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 240 PLN od osoby
 

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel. 692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:  Chiny , Tajlandia, ZEA (PT)+ termin. lotnisko , w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia do polisy, rodzaj pokoju oraz telefon

 

Program 

DZIEŃ 1 Wylot
Przylot do Tel Avivu. Przejazd do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 2 Tel Aviv
Po śniadaniu czeka nas zwiedzanie stolicy Izraela – Tel Avivu, kiedy to obejrzymy starą część miasta – Jafę . Zobaczymy też jedną z 7 wież zegarowych wzniesionych w czasach Imperium Osmańskiego, Bramę Jerozolimską oraz Port Morski. Tel Aviv to miasto, które zaprezentuje nam w pełni swoją nowoczesność i fenomenalną promenadę. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 3 Dzień wolny lub wycieczka opcjonalna do Cezarei i Hajfy
Dziś wczesnym rankiem udamy się do zbudowanej w epoce hellenistycznej Cezarei. Doskonale zachowany hipodrom, port, czy też teatr, zobrazują nam ówczesną wielkość tego miejsca. Następie przejedziemy do Hajfy, która jest największym miastem Izraela północnego oraz największym portem pasażerskim i towarowym Izraela. Zwieńczeniem dnia będzie wizyta w Akko – starożytnym mieście portowym z epoki brązu. Pod wieczór powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4 Dzień wolny lub wycieczka opcjonalna do Nazaretu i nad Jezioro Galilejskie
Wczesnym rankiem wyjedziemy w kierunku jednego z najważniejszych miejsc dla Chrześcijan – Nazaretu. Tam zobaczymy Kościół Zwiastowania Pańskiego oraz przejdziemy się ulicami, którymi onegdaj kroczył Jezus. Zobaczymy również słynne Jezioro Galilejskie, z którym związanych jest wiele wydarzeń. W godzinach wieczornych powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 5 Jerozolima

Po śniadaniu udamy się do majestatycznej Jerozolimy. Podczas pobytu będziemy mieli okazję obejrzeć Ścianę Płaczu oraz przejść do Bazyliki Grobu Pańskiego. Spacer po starym mieście otworzy przed nami tajemnice tej niesamowitej metropolii, która uważana jest za stolicę większości wielkich religii świata. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu w Netanyi na nocleg.

DZIEŃ 6 Czas wolny lub opcjonalna wycieczka do Betlejem oraz powrót do Polski
Dziś po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i czas wolny lub opcjonalna wycieczka do biblijnego miasta Betlejem. Następie powrót do Nowej Jerozolimy i zwiedzanie muzeum Jerozolimskiego. W godzinach popołudniowych transfer na lotnisko i powrót do Polski.

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena