3 dni
Czas
Szwacja
Lokalizacja
październik
Data

                                                      Weekend dla Singli

REJS NIE DLA PAR + zwiedzanie Szwecji

Największa impreza dla singli na morzu. Weź udział w unikalnym REJSIE po Bałtyku „Nie Dla Par”, przygotowanym specjalnie dla tych, którzy chcą poszerzyć grono przyjaciół lub znaleźć kogoś wyjątkowego.

Przed Tobą m.in. dwie dyskoteki na pokładzie Stena Line oraz zwiedzanie Szwecji – \”Karlskrona z przewodnikiem\” lub \”Łosie i kraina szkła\”. Nawet 400 osób z całej Polski.

Wypłynięcie: 10.10.2019 (czwartek), godz. 21.00, terminal promowy w Gdyni.

To już XIV edycja imprezy, tym razem pod hasłem „Przedłużamy lato”. Hawajskie koszule, drinki z palemką i słomiane kapelusze… Też chcesz, żeby to trwało zawsze? Jeśli tak, nie odkładaj do szafy letnich sukienek, szortów i kostiumów kąpielowych! Zabierz pompowanego flaminga, załóż okulary słoneczne i przywołaj lato z powrotem na pokładzie wielkiego promu Stena Line. Wakacyjne klimaty na morzu rozgrzeją Twoje serce.

Rejs z 2 noclegami na statku, całym dniem w Szwecji oraz rozrywką i aktywnościami w cenie już od 239 PLN (ilość miejsc limitowana)

PROGRAM:

10 października (czwartek), godz. 21.00

Już przy wejściu przywitają Cię gorące rytmy zespołu DRUMBASTIC – półfinalistów Mam Talent. Chwilę potem zaczynamy imprezą na pokładzie. Podczas tańca w egzotycznej dyskotece będziesz poznawać innych uczestników wyjazdu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy m.in. Strefę Randek oraz inne aktywności, które ułatwią Ci zawieranie znajomości.

11 października (piątek) – Rano dopłyniemy do szwedzkiego wybrzeża. Po obfitym śniadaniu wyruszamy na wycieczki. Do wyboru masz kilka możliwości, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudzić! Razem będziecie podziwiać zabytki królewskiego miasta Karlskrona, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO lub zobaczycie z bliska symbol Szwecji – łosia. W drodze przewodnik przekaże jeszcze więcej interesujących opowieści o Skandynawii. A więc: zwiedzaj, poznawaj, baw się i nawiązuj nowe kontakty – jak na prawdziwych wakacjach.

Po powrocie na statek czekają na Ciebie warsztaty latynoskich tańców. Nowe umiejętności przydadzą Ci się tego wieczoru, na drugiej dyskotece. Znów zabawisz się w tańcu przy rytmach bębnów DRUMBASTIC i będziesz mieć okazję wygrać niesamowite nagrody – m.in. Rejs dla dwóch osób oraz vouchery na Sylwestra dla Singli ze StrefaSingla.pl w różnych miastach.

12 października (sobota) – 7.30 powrót do Gdyni*

* DODATKOWO DLA CHĘTNYCH 12-13 października (sobota-niedziela) – zaraz po Rejsie rozpoczynamy Inwazję Singli w 3-CITY: zwiedzanie i imprezowanie w Trójmieście. Opcja płatna dodatkowo.

W cenie od 349 zł 239 zł (limitowana ilość miejsc) na osobę za imprezę „Rejs NIE DLA PAR”:

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem;
  • ubezpieczenie NW i KL;
  • rozrywka na pokładzie;
  • miejsce w kabinie 4-os. z łazienką i TV;
  • śniadanie w formie bufetu szwedzkiego;
  • udział w aktywnościach na promie:

– szybkie randki;

– 2 dyskoteki z wodzirejem;

– szansa na nagrody od Stena Line i StrefaSingla.pl

– możliwość zawarcia wielu wartościowych znajomości

Za dodatkową opłatą:

  • udział w jednej z 2 wycieczek autokarowych z przewodnikiem:

– Karlskrona (pół dnia, zwiedzanie zabytków miasta, w tym tych wpisanych na listę UNESCO) – 70 PLN

– Łosie i Kraina Szkła (cały dzień, w cenie lunch regionalny i dodatkowe atrakcje, w tym safari fotograficzne z łosiami) – 230 PLN

– możesz także po powrocie z REJSU zostać w Trójmieście i wziąć udział w imprezie Inwazja Singli w 3-CITY (12-13.10 (sobota-niedziela)): zwiedzanie Trójmiasta i dyskoteka w klubie Parlament w Gdańsku w kwocie od 239 PLN :  Inwazja Singli w 3-City 

 

MIEJSCE DOCELOWE Szwecja
CZAS TRWANIA od 10 do 12 października 2019 
W CENIE
rejs  śniadania
zakwaterowanie w kabinach 4 os

 

program
POZA ZESTAWEM
biletów wstępu
dodatkowego wyżywienia, wycieczki

 

 Cena:  349 zł  first minute : 239 zł (limitowana ilość miejsc) na osobę za imprezę „Rejs NIE DLA PAR”:

Informacje i rezerwacje:
tel.  692 663 076

biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:  Rejs nie dla par  + termin, w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko, rodzaj pokoju, adres zamieszkania, datę urodzenia  oraz telefon

 

Program imprezy

10 października (czwartek), godz. 21.00

Już przy wejściu przywitają Cię gorące rytmy zespołu DRUMBASTIC – półfinalistów Mam Talent. Chwilę potem zaczynamy imprezą na pokładzie. Podczas tańca w egzotycznej dyskotece będziesz poznawać innych uczestników wyjazdu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy m.in. Strefę Randek oraz inne aktywności, które ułatwią Ci zawieranie znajomości!

11 października (piątek) – Rano dopłyniemy do szwedzkiego wybrzeża. Po obfitym śniadaniu wyruszamy na wycieczki. Do wyboru masz kilka możliwości, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudzić! Razem będziecie podziwiać zabytki królewskiego miasta Karlskrona, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO lub zobaczycie z bliska symbol Szwecji – łosia! W drodze przewodnik przekaże jeszcze więcej interesujących opowieści o Skandynawii. A więc: zwiedzaj, poznawaj, baw się i nawiązuj nowe kontakty – jak na prawdziwych wakacjach!

Po powrocie na statek czekają na Ciebie warsztaty latynoskich tańców. Nowe umiejętności przydadzą Ci się tego wieczoru, na drugiej dyskotece. Znów zabawisz się w tańcu przy rytmach bębnów DRUMBASTIC i będziesz mieć okazję wygrać niesamowite nagrody – m.in. Rejs dla dwóch osób oraz vouchery na Sylwestra dla Singli ze StrefaSingla.pl w różnych miastach!

12 października (sobota) – 7.30 powrót do Gdyni*