13 dni
Czas
USA
Lokalizacja

USA ZACHÓD

 

Zachodnie Wybrzeże

Zachodnie wybrzeże USA zachwyca prawdziwymi cudami natury – Wielki Kanion i wspaniałe parki narodowe zapierają dech w piersiach. Ameryka to jednak kraj kontrastów, więc oczarują Państwa także wielkie metropolie – magiczne San Francisco, filmowe Los Angeles czy kiczowate Las Vegas!

MIEJSCE DOCELOWE

USA Zachód

CZAS TRWANIA wg oferty
W CENIE
wyżywienie wg wybranej oferty program
noclegi

przelot

ubezpieczenie NNW
POZA ZESTAWEM
dodatkowe wycieczki
 


Cena:  

Termin Wyżywienie Lotnisko Cena dla 2 osób 
12-24.10.2020 Śniadania Warszawa, Okęcie
19920 PLN
12-24.10.2020 Śniadania Katowice
19920 PLN

Cena zawiera:

 • noclegi w komfortowych hotelach,
 • transfery
 • przeloty renomowanymi liniami lotniczymi (do 20 kg bagażu głównego i 5 kg bagażu osobistego na os)
 • śniadania w formie bufetu, 
 • Przelot samolotem nad jeziorem Powell
 •  Ubezpieczenia NNW, KL i bagaż, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opieka polskojęzycznego przewodnika
 • interesujący program zwiedzania

 

 Dodatkowe koszty obowiązkowe:

 • Koszt wizy USA
 • Koszt realizacji programu, biletów wstępu, przewodnika – 150 USD od osoby płatne na miejscu

 

Na życzenie zapewniamy:

 • Pakiet wycieczek opcjonalnych (Dzień 5: Las Vegas by Night, Dzień 6: Dolina Ognia, Dzień 9: Alcatraz i San Francisco by Night, Dzień 12 Santa Monica i Venice Beach) 999 PLN od osoby
 • Pokój jednoosobowy za dopłatą 2599 PLN
 • Lot nad jeziorem Powell – 799 PLN od osoby
 • Jeep Safari w Monument Valley – 199 PLN
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 240 PLN od osoby

 

 

WAŻNE INFORMACJE
Przed wylotem do USA konieczne jest posiadanie wizy do USA. Wniosek o wizę należy złożyć w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie, lub w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Premio Travel nie bierze odpowiedzialności w przypadku
odmowy wydania Wizy do USA. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

 

Informacje i rezerwacje:

BT Nowe Horyzonty

tel. 692 663 076
biuro@nowe-horyzonty.com.pl

w TEMACIE poczty napisz:

zgłoszenie:   USA Zachód + termin. lotnisko , w TREŚCI wpisz: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia do polisy, rodzaj pokoju oraz telefon

 

Program 

DZIEŃ 1  Wylot
Możliwy lot z przesiadką. Przylot do Los Angeles. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
 
DZIEŃ 2  Los Angeles
Dziś wycieczka do Miasta Aniołów. W programie m.in. Beverly Hills i Bulwar Zachodzącego Słońca oraz Rodeo Drive.  Jako że Los Angeles jest centrum kinematografii amerykańskiej i showbiznesu, zobaczymy też odciski dłoni i stóp gwiazd przed Chinese Theatre, a kto wie, może i spotkamy jakieś znane osobistości na mieście ? Następnie przejedziemy przez pustynię w kierunku Laughlin. Po drodze zatrzymamy się na chwilę w Bagdad Café. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Laughlin.  
 
DZIEŃ 3  Wielki Kanion
Po śniadaniu przejedziemy się wzdłuż legendarnej trasy nr 66.  Będzie też okazja do podziwiania Wielkiego Kanionu Kolorado (wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO) w trakcie postojów zdjęciowych w okolicach Pustyni Pstrej (Painted Desert) i rzeki Kolorado. Nocleg w rejonie Flagstaff.
 
DZIEŃ 4  Park Narodowy Monument Valley, Jezioro Powell
Śniadanie. Dzień rozpoczniemy od wycieczki w punkcie Visitor Center, z którego rozciąga się niesamowity widok na formacje skalne Mittens i Merrick Butte. Następnie przejedziemy się w kierunku Jeziora Powell. Opcjonalnie, dla chętnych, będzie możliwość podziwiania jeziora z lotu ptaka.  Dalej  czeka nas Zapora Glen Canyon i bajeczne widoki. Nocleg w okolicach Kanab / Page.
 
DZIEŃ 5  Park narodowy Bryce Canyon
Dziś czeka nas wizyta w parku narodowym Bryce Canyon – zachwycającym bajkowymi kształtami skalnych łuków z czerwonego piaskowca. Po południu przejazd do Las Vegas i zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych, opcjonalnie, będzie możliwość wzięcia udziału w nocnym zwiedzaniu miasta.

DZIEŃ 6  Las Vegas – czas wolny lub udział w wycieczce opcjonalnej do parku Valley of Fire
Czas wolny na wypoczynek lub odkrywanie Las Vegas na własną rękę, wszak to stolica światowego hazardu, zakupów, luksusowych hoteli i restauracji. Dla chętnych wycieczka opcjonalna do najstarszego i największego (141 km²) parku stanowego w Nevadzie – Doliny Ognia. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 7  Dolina Śmierci
Dzisiaj przejedziemy przez Death Valley, słynną Dolinę Śmierci.  Ta iście kamienna pustynia, niemal całkowicie pozbawiona cienia i wody, uznawana jest za najgorętsze miejsce na ziemi. Nocleg w rejonie Bakersfield.

DZIEŃ 8  Park Narodowy Sekwoi
Dziś po śniadaniu wybierzemy się na zwiedzanie Parku Sekwoi, w którym rośnie największe drzewo świata. Przejazd i nocleg w okolicach Modesto / Merced.

DZIEŃ 9  San Fransisco

Rano po śniadaniu udamy się do San Fransisco i zwiedzimy takie miejsca jak: Union Square, nabrzeże Fisherman’s Wharf oraz most Golden Gate. Po południu czas wolny lub wycieczka opcjonalna do Alcatraz. Nocleg w rejonie San Fransisco.

DZIEŃ 10  Wybrzeże Pacyfiku
Dzisiaj czeka nas wycieczka nad wybrzeże Pacyfiku. Pojedziemy do Monterey, Cannery Row i Carmel-by-the-Sea. Przejazd do Santa Maria do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 11  Santa Barbara

Dzisiaj odwiedzimy słynne na cały świat, znane z seriali, miasto bogaczy.  Zwiedzanie i wypoczynek na przepięknych, białych plażach Santa Barbara.
Po południu przejazd do Los Angeles na nocleg.

DZIEŃ 12  Los Angeles – czas wolny lub udział w  wycieczce opcjonalnej (Santa Monica)

Czas na wypoczynek lub samodzielne zwiedzanie Los Angeles. Dla chętnych opcjonalna wycieczka do Venice Beach i Santa Monica.

DZIEŃ 13  Powrót
Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.
 
*Zmiany w programie i hotelach nie są przewidziane, ale organizator zastrzega sobie taką możliwość. Paszport  musi być ważny przez minimum 6 miesięcy od daty powrotu!

Opinie wycieczek

Nie ma recenzji tego produktu.

Podziel się opinią

Ocena